Kdo jsme


Jsme malá firma. Od roku 2011 nabízíme na slovenském a evropském trhu látkové plenky z kvalitních evropských a u některých druhů i amerických materiálů. Po celou dobu klademe velký důraz na kvalitu, ekologii a inovativnost našich produktů. Za tuto dobu jsme vybudovali a stále rozšiřujeme funkční distribuční síť a úspěšně se snažíme konkurovat zahraničním výrobcům tohoto druhu zboží.2008
Přicházíme s novinkou – mušelínovými čtvercovými plenkami ze směsi bambusové viskózy a bavlny s výraznou gramáží, extrémní jemností a velkou nasákavostí. Plenky se značkou KIKKO BMB zaplavují český a slovenský trh. Plenky KIKKO BMB nabízíme zpočátku ve velikosti 70 x 70 v 3 pastelových barvách. Velmi úspěšně prezentujeme nové plenky na mezinárodních textilních veletrzích.
2009
Řadu bambusových plenek KIKKO BMB rozšiřujeme o plenky v nebělené verzi, osušky 90 x 100 KIKKO BMB s vyšší gramáží a jemnější ubrousky 30 x 30 KIKKO BMB. Přicházíme s novou řadou produktů KIKKO ECO. Jako první vlajková loď se objevuje souprava dětských hraček a kousátek KIKKO ECO, vyrobená z biopolymeru, jehož základem je kukuřičný škrob. Revoluční novinka raketově startuje v prodejích na českém trhu. Do sortimentu ji společně s řadou bambusových plenek KIKKO BMB zařazuje síť ekologických drogérií DM Drogeriemarkt. Novinky poprvé prezentujeme na největším evropském veletrhu v Európe Kind und Jugend v Kolíně nad Rýnem.
2010
Na Slovensku naše bambusové plenky KIKKO BMB zařazuje do svého sortimentu síť ekologických drogérií DM Drogeriemarkt. Je dokončený vývoj a první výroba nového dětského nádobí KIKKO ECO. Nádobí je opět vyrobené z ekologického biopolymeru, jehož základem je kukuřičný škrob. Nádobí je potištěné obrázky, které speciálně pro nás vytvořila známá česká výtvarnice Vendula Hegerová. Samozřejmostí je použití ekologických barev.
2011
Začínáme spolupracovat s výrobcem jednorázových ekologických kompostovatelných dětských plenek. Podepisujeme exkluzivní smlouvu o distribuci těchto plenek a separačních plenek z ekologického biopolymeru INGEO pro Evropu. Pod značkou KIKKO ECO je začínáme distribuovat v České republice. Na trh přinášíme i nové potisky bavlněných čtvercových plenek, které pro nás vytvořila výtvarnice Vendula Hegerová. 
Ekologické jednorázové plenky KIKKO ECO a řadu bambusových plenek, osušek a ubrousků KIKKO BMB velmi úspěšně prezentujeme na největším evropském veletrhu v Európe Kind und Jugend v Kolíně nad Rýnem. O výrobky je obrovský zájem a vzhledem k tomu, že značka KIKKO je registrována jen v České republice a registrace v dalších státech by byla těžká, rozhodujeme se pro expanzi na evropské trhy vytvořit rebrand původní značky. Registrujeme evropskou značku XKKO a rozhodujeme se zachovat původní úspěšné vzezření značky i jednotlivých produktových řad. Postupně přebalujeme zboží do nových obalů s novou značkou, rozbíháme internetový velkoobchod a maloobchod www.xkko.eu a spouštíme distribuci našeho zboží do všech států Evropské unie.
2011
Přijali jsme první šikovné švadleny a vytvořili první modely látkových kalhotkových plenek. Postupně jsme testovali a vylepšovali i podle názorů a referencí našich zákazníků.
2012
Neustále jsme pokračovali v hledání nových kvalitních materiálů a v našem portfoliu přibyly vrchní PUL kalhotky. Přijali jsme další šikovné švadleny.
2014
Přijali jsme zatím poslední švadleny a v současnosti máme stabilní pracovní tým. V našem sortimentu přibyly postupně další kategorie výrobků jako např.: 2velikostní kalhotkové plenky, čtvercové plenky, vlněné kalhotky atd.
2017
Redesign kapsových plenek a stabilizování ověřených dodavatelů materiálů pro výrobu.Naše nabídka se stále rozrůstá o nové vzory ve všech kategoriích. Systematicky pracujeme na kvalitě a technologickém a designovém řešení našich produktů.

Kontaktujeme obchodníky s nabídkou a distribucí v zahraničí. Reagujeme na požadavky zákazníků a na návrhy na různá vylepšení.

Celou naší činností se prolíná krédo " všechno pro zákazníka" a tomu celý náš tým podřizuje veškerou svou činnost.


NAŠE ZNAČKY

KONTAKTNÍ INFORMACE
  • G-SERVIS, s.r.o.
  • Na vyhliadke 11, 080 05 Prešov
  • Tel.: +421 905 963 833
  • info@bambiroxy.cz