Obchodní podmínky


Ceny

Všechny ceny uvedené na stránkách jsou konečné, včetně DPH a bez dalšího navýšení. Provozovatel stránky si vyhrazuje právo na změnu cen v případě neoprávněného zásahu do obsahu. Konečná cena pro kupujícího je uvedena v potvrzení objednávky.

Dodací podmínky

Dodací lhůta začíná běžet dnem přijetí závazné objednávky, která obsahuje všechny potřebné údaje pro její vyřízení. V případě, že objednané zboží není na skladě, prodávající se zavazuje neprodleně o tom uvědomit kupujícího a dohodnout se s ním na dalším postupu.

Slevy a slevové kupóny

V případě, že sleva nebo slevový kupón bude uplatněn v rozporu s pravidly dané slevy či slevového kuponu, má prodávající právo takové uplatnění slevy nebo slevového kuponu odmítnout.

V takovém případě je klient informován a bude mu nabídnuta možnost vyřídit objednávku bez této slevy, či uplatněného kuponu.

Pravidla a podmínky pro uplatnění konkrétní slevy jsou přiloženy buď přímo ke slevě (formou psané informace) nebo je u slevy uveden odkaz na webových stránkách, kde jsou pravidla slevy podrobně popsány.

Každou slevu nebo kupon lze uplatnit pouze jednou, pokud není výslovně uvedeno jinak. V případě vícenásobného použití má prodejce právo neuznat duplicitní slevu. V případě, že je hodnota dárkové poukázky či slevového kuponu vyšší, než hodnota nákupu, rozdíl se nepřevádí na nový kupón a nevyčerpaná částka se zpětně neproplácí.

Storno objednávky

Kupující může svou objednávku vzít zpět (stornovat) nejpozději do termínu odeslání zboží a to e-mailem na adresu info@bambiroxy.cz nebo na tel. čísle: +421 905 963 833.

Pokud se Vámi objednané zboží již z jakéhokoliv důvodu nenachází na skladě, bude Vám nabídnuta přiměřená alternativa nebo můžete jednoduše objednané zboží stornovat a objednávku zrušit.

Reklamační a záruční podmínky

V případě reklamace zboží prosím postupujte následujícím způsobem: Zákazník je oprávněn uplatnit nárok ze záruky písemně nebo e-mailem a to bez zbytečného odkladu přímo u provozovatele internetového obchodu:

G-SERVIS, s.r.o., Na vyhliadke 11, 080 05 Prešov

Popis reklamace musí obsahovat tyto náležitosti:

- označení reklamovaného zboží
- důvod reklamace
- doklad o koupi zboží

Náklady na dopravu uznané reklamace hradí: G-SERVIS, s.r.o.

Oznámení o přijetí a stavu řešení reklamace bude zaslán klientovi písemně do 10 pracovních dnů ode dne jejího přijetí.

Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na vady způsobené běžným opotřebením, nesprávným používáním výrobků, nesprávnou manipulací a skladováním. V případě zjištění výrobní vady bude zboží vyměněno kus za kus, nebo vrácena peněžní částka.

Internetový obchod bambiroxy.com poskytuje na pleny 2-letou záruku na všechny upínací prostředky (suché zipy, patentky). V případě poškození nebo opotřebení opraví zdarma poškozenou část a vrátí takto opravené zboží zákazníkovi. Poštovné při zaslání opraveného zboží zpět zákazníkovi hradí internetový obchod.

Vrácení zboží

Pokud se zakoupeným zbožím není zákazník spokojen, může ho vrátit, nejpozději však do 14 dnů od jeho doručení. Zboží bude prodávajícím po předchozí dohodě se zákazníkem a po doručení takového zboží (na adresu provozovatele) přijato. Zásilky vrácené s dobírkou nebudou převzaty.

Zboží musí být vráceno nepoškozené, kompletní, v původním stavu a v původním nepoškozeném obalu, s dokladem o koupi. Po převzetí zboží bude zákazníkovi vrácena cena zboží (do ceny zboží se nezapočítává dopravné) převodem na účet nejpozději do 14 dnů ode dne vrácení zboží. O úmyslu vrátit zboží zakoupené v našem obchodě nás ale prosím nejdříve informujte e-mailem.


Poučení o uplatnění práva spotřebitele na odstoupení od smlouvy

Formulář pro odstoupení od smlouvy


NAŠE ZNAČKY

KONTAKTNÍ INFORMACE
  • G-SERVIS, s.r.o.
  • Na vyhliadke 11, 080 05 Prešov
  • Tel.: +421 905 963 833
  • info@bambiroxy.cz