Proč u nás1
Jsme malá rodinná slovenská firma, která si zakládá na ekologii, 100% bezpečnosti a kvalitě svých výrobků na základě důsledné ruční výroby. Děláme vše pro vás a vaše děťátko.
2
Máme téměř desetileté zkušenosti s výrobou a distribucí látkových plenek. Dbáme na nejpřísnější bezpečnostní a ekologické normy a zaměstnáváme zkušený vyškolený personál. Všechny nabízené výrobky prošly rukama našich šikovných švadlen a kontrolními testy, jsou certifikované a vyrobené většinou z ekologických materiálů jako je bambus, biobavlna, vlna a konopí.
3
Navzdory tomu jsou naše látkové plenky v nabídce za mimořádně příznivé ceny.
Naší nejvyšší hodnotou je zdraví a spokojenost vašich dětí.
4
Na výrobky značky Bambi Roxy nabízíme prodlouženou záruční lhůtu 3 roky. Důvěřujeme kvalitě našich výrobků natolik, že si na tuto lhůtu troufáme. V případě, že během ní dojde k opotřebení některých částí, suchého zipu, prasklého švu a podobně, pokud je to technicky možné a bezpečné vzhledem k funkci, výrobek bezplatně opravíme a náklady na poštovné vám vrátíme zpět.
5
Neustále pracujeme na vylepšování našich produktů a doplňujeme náš sortiment o nové vzory a designy. Proto nám pomohou i vaše názory, postřehy a zkušenosti s používáním našich plenek.

NAŠE ZNAČKY

KONTAKTNÍ INFORMACE
  • G-SERVIS, s.r.o.
  • Na vyhliadke 11, 080 05 Prešov
  • Tel.: +421 905 963 833
  • info@bambiroxy.cz