Vrchné PUL nohavičky NEW BORN - Flowers

Cena s DPH:
370 Kč
Cena bez DPH:  306 Kč

Skladem
Kód výrobku:NB-PUL-008
Výrobce:Bambi Roxy
Záruka: 24

Složení: Vrchní kalhotky PUL (novorozenecké) na suchý zip jsou vyrobené ze 100 % polyesterového úpletu, laminovaného polyuretanovou /PUL/ vrstvou, která zabezpečí to, že se vlhkost z plenky nedostane na oděv děťátka. Materiál je prodyšný, vyrobený v EU a certifikovaný pro děti do 3 let.
Péče: Vrchní kalhotky PUL (novorozenecké) je možné prát v pračce při teplotě 40˚ C. Vydrží i praní při teplotě 60˚ C, ale může to mít vliv na jejich životnost. Nesušte je na vyhřátém tělese, v sušičce ani na přímém slunci. To by mohlo poškodit impregnaci materiálu a kalhotky by mohly začít protékat.
Při používání je často stačí pouze opláchnout pod tekoucí vodou, jednou za čas vyprat v pračce a nechat volně usušit. Sušení trvá cca 2–3 hodiny.
Použití: Vrchní kalhotky PUL (novorozenecké) se zapínají na suchý zip. Systém zapínání patentek v podélném směru umožňuje přizpůsobit velikost plenky pro děťátko od narození do cca 6–9 měsíců (podle hmotnosti děťátka). Vrchní PUL kalhotkyse mohou používat se čtvercovou plenkou, úzkou vkládací plenkou a kalhotkovou plenkou BambiRoxy, ale jsou do nich vhodné i plenky jiných značek.
Rozměry: Vrchní kalhotky PUL (novorozenecké) sedí dětem od narození do cca 6–9 měsíců, resp. dosáhnutí cca 8 kg hmotnosti děťátka. Toto kritérium je orientační a záleží na konstrukci a stavbě těla děťátka.
  • Zatím nekomentováno...
Děkujeme Vám za Váš příspěvek.

V případě dotazu na něj budeme co nejdříve reagovat.
Tým BambiRoxy.cz


NAŠE ZNAČKY

KONTAKTNÍ INFORMACE
  • G-SERVIS, s.r.o.
  • Na vyhliadke 11, 080 05 Prešov
  • Tel.: +421 905 963 833
  • info@bambiroxy.cz